بنر سایت
 
1393/2/22 دوشنبه
ملي‌پوشان شمشيربازي از موزه عبرت بازديد كردند

به گزارش خبرنگار مهر، بازديد اعضاي تيم ملي شمشيربازي از موزه عبرت در راستاي برنامه‌هاي فرهنگي كه توجه به آن در فدر اسيون شمشيربازي همواره مورد تاكيد است، انجام شده است.
ملي‌پوشان شمشيربازي كه براي حضور در بازي‌هاي آسيايي اينچئون كره‌جنوبي هم آماده مي‌شوند، همراه با اعضاي كادر فني و مسئولان فدراسيون با حضور در موزه عبرت از بخش‌هاي مختلف اين موزه بازديد كردند و در جريان تاريخچه و چگونگي ساخت آن قرار گرفتند.
به گزارش مهر، موزه عبرت با استفاده از تمام اسناد و مدارك مكتوب و شفاهي موجود و با بهره‌مندي از وجود مجرب‌ترين هنرمندان متعهد ايراني سعي در به تصوير كشيدن حركات و جنايات رژيم پهلوي و معرفي آن به نسل جوان و فراهم آوردن زمينه‌هاي پژوهشي بري محقيقان و انديشمندان داخلي و خارجي نموده است.
پس از تغيير مخوف‌ترين شكنجه‌گاه تاريخ ايران به موزه عبرت، كار بازسازي و آسيب‌شناسي اين مكان با نظر مثبت سازمان ميراث فرهنگي كشور، با حضور رييس و معاونان ارشد اين سازمان و با اخذ نظريات دقيق كارشناسي آغاز شد و سرانجام 8 بهمن‌ماه سال 1382 توسط رياست جمهور وقت به طور رسمي افتتاح شد.آدرس مطلب: http://khabarfarsi.com/ext/9151380

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر