1393/2/17 چهارشنبه
حضور جمعي از فرماندهان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران در موزه عبرت ايران

 
امير سرتيپ پور دستان و هيئت همراه  در تاريخ 13/2/93 از موزه عبرت ايران بازديد كردند.در اين بازديد آقايان  سيد محمود رضويان  و سنجري از زندانيان سياسي دوران ستم شاهي و آقاي سنجري ضمن همراهي با اعضاي هيئت مزبور  توضيحات لازم را در بخش هاي مختلف موزه ارائه كردند.
در پايان اين ديدار ،امير سرتيپ پور دستان طي  مصاحبه اي كوتاه نظر خويش را در خصوص اين بازديد بيان كرده و به رسم يادبود  نظرات خويش را در دفتر ويژه ثبت كردند.

بسم‌‌الله الرحمن الرحيم
ابتدا از دست‌‌اندركاران عزيز صميمانه تشكر و قدرداني مي‌كنم كه با تلاشهاي آنها صفحه‌اي از تاريخ ماندگار مقاومت و ايثار ملت بزرگ ايران اسلامي را اينجا مي‌تواند مشاهده كند. از همه عزيزان كه در زنده نگهداشتن ياد و خاطره ايثارها و مقاومت‌هاي ملت عزيز ما سهم داشتند، صميمانه تشكر مي‌كنم. از حضور مؤمنانه عزيزاني كه آن سالهاي سخت و پر رنج را تحمل كردند و امروز به عنوان راوي در اينجا انجام وظيفه مي‌كنند تشكر و قدرداني مي‌كنم. حضور اين عزيزان همان حس و حالي را كه در آن دوران بوده كاملاً مي‌تواند به هر بيننده‌اي منتقل كند.
در قسمت دوم توصيه من اين است كه همه عزيزاني كه نسبت به انقلاب اسلامي احساس دِين مي‌كنند، لازم است بيايند و اين برگ تاريخ را مرور كنند و از نزديك ببينند. اين بازديد سبب شد كه انگيزه‌اي در من ايجاد شود كه تمامي عوامل نيروي زميني و همكاران خودم را برابر زمانبندي و به شما عزيزان زحمت بدهم كه از موزه بازديد كنند. درست است كه ظاهر اين موزه به خاطر فشارها و شكنجه‌هايي كه به مبارزين مي‌دادند، روح را آزار مي‌دهد و دل انسان به درد مي‌آيد ولي روح مقاومت و ايثار در بازديدكنندگان تقويت مي‌كند و آنها را در مسيري كه دارند ثابت‌ قدم‌تر مي‌كند. بازديد امروز من انگيزه من براي خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كه زياد بود، زيادتر كرد. آرزو مي‌كنم كساني كه در اين مكان سختي‌ها را تحمل كردند، اگر زنده هستند خداوند حفظشان كند و بر توفيقاتشان بيفزايد و اگر به رحمت الهي پيوسته‌‌اند با حضرت اباعبدالله الحسين محشور باشند و ان‌شاءالله كه ما هم بتوانيم ادامه دهنده راه حسيني آنها باشيم و از خداوند مي‌خواهيم كه ما را در اين راه كمك كند و دست ما را بگيرد و ما هم بتوانيم در اين راه نوراني براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بتوانيم اثرگذار باشيم. 
 
 عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر