بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پربیننده ترین
1395/12/24 سه‌شنبه
مدیر موزه عبرت ایران از برنامه های ویژه نوروزی این موزه خبر داد

 قاسم حسن پور مدیر موزه عبرت ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آغازین برنامه های نوروزی این موزه، ویژه برنامه ی استقبال از اولین بازدیدکننده سال 1396برگزار می گردد.
حسن پور با اشاره به اجرای مسابقه عکاسی در این موزه و قرعه کشی روزانه بلیط ها بر اساس شماره سریال و اهداء جوایز به سه نفر در هر روز را از دیگر برنامه های ایام نوروزی بیان داشت.
وی افزود: سرویس رایگان کالسکه در خیابان شهید یارجانی از برنامه هائی است که برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است و افراد می توانند پس از بازدید از موزه عبرت ایران کالسکه سواری در میدان مشق را تجربه نمایید.
وی با تاکید بر تاریخی بودن میدان مشق گفت: میدان مشق یکی از میادین تاریخی شهر تهران، با تاریخچه‌ای مملو از مسایل سیاسی، اجتماعی، نظامی، فرهنگی و هنری به حساب می آید و قدمت این منطقه به زمان فتحعلی شاه قاجار بر می‌گردد.
مدیر موزه گفت: غرفه این موزه در محل نمایشگاه تهران قدیم که توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران واقع در میدان امام خمینی(ره) خیابان باب همایون برپا شده است حضور خواهد داشت و در آنجا بلیط های بازدید از موزه را با 50 درصد تخفیف ارائه می کند و هموطنانی که در این میدان حضور دارند می توانند از سرویس های رایگان خودروهای ون تهیه شده در مقابل ایستگاه مترو میدان امام خمینی(ره) جهت رفتن به موزه عبرت ایران استفاده کنند.
وی در ادامه بیان داشت: زندانیانی که برای رهائی وطن از دست عناصر بیگانه و برای دفاع از آرمانهای خود در این زندان مخوف ایام نوروز را به سر برده اند دارای خاطرات جالبی هستند که برای مردم عزیز بسیار شنیدنی و جذاب است  که این عزیزان به بیان خاطرات خود خواهند پرداخت.
موزه عبرت ایران همه روزه از اول تا دوازدهم فروردین ماه سال 1396 از ساعت 9 الی 13 و 14 الی 17 پذیرای مهمانان نوروزی می باشد.

عكس هاي مرتبط :
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت