1393/4/31 سه‌شنبه
روز جهاني قدس

روز جهاني قدس روز همبستگي بين‌المللي جهان اسلام و روز مبارزه مسلمانان با اسراييل براي تعيين سرنوشت مردم فسلطين است. روز قدس، ميراث ارزشمند بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) است كه مؤيد انديشه ژرف و اعتقاد راسخ ايشان به ضرورت وحدت و انسجام مسلمانان در برابر مستكبران ، ستمگران و زورگويان است؛ به تعبير مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مسئله فلسطين از نظر اسلامي براي همه مسلمانان مسئله اساسي و فريضه است.

اين روز پشتوانه بزرگي براي ملت مظلوم فلسطين در مقابله با صهيونيست‌هاست. گراميداشت اين روز بزرگ و همزماني آن با بيداري اسلامي در منطقه، پايه‌هاي استكبار جهاني و در رأس آنان آمريكا و اسراييل را سست و لرزان خواهد كرد. بي‌ترديد حضور پر شور ملت شريف ايران در راهپيمايي روز جهاني قدس كه نمادي از اعلام همبستگي مسلمانان جهان با مردم نستوه و مقاوم فلسطين به شمار مي‌رود، پاسخي قاطع به شيطنت‌هاي رژيم اشغالگر قدس و مدعيان دروغين دموكراسي و حقوق بشر است و نشان خواهد داد كه آرمان آزادي قدس شريف و فلسطين عزيز، هرگز فراموش نخواهد شد.

موزه عبرت ايران همگام با ملت‌هاي مسلمان و روزه‌دار در سراسر جهان، با حضور يكپارچه و پر شور در راهپيمايي عظيم روز جهاني قدس با اعلام انزجار و تنفر از رژيم منفور صهيونيستي، آزادي كامل قدس شريف را از چنگال دژخيمان و زورگويان از خداوند منان مسئلت مي‌كند. ان‌شاءالله به زودي شاهد فروپاشي نظام سلطه و طلوع صبح آزادي در قبله نخست مسلمين و برپايي نماز جمعه در اين مكان مقدس باشيم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر