بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
تازه های خبر
1396/12/20 يكشنبه
برگزاری مراسم رونمایی از تندیس شهید حاج حسن حسین‎زاده موحد
روابط عمومی موزه عبرت ایران از برگزاری مراسم سالگرد و رونمایی از تندیس شهید حاج حسن حسینزاده موحد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی موزه، همزمان با دومین سالگرد شهادت زندانی در بند رژیم طاغوت و نیز دژخیمان بعث عراق، مرحوم حاج حسن حسینزاده موحد، طی مراسمی در روز دوشنبه 21 اسفند از تندیس ایشان که توسط هنرمندان زبده کشور ساخته شده رونمایی خواهد شد.
این مراسم در محل موزه و با حضور محققین، ارادتمندان و هم‌رزمان آن شهید بزرگوار برگزار می‌گردد.
شهید حسینزاده موحد، آزاده و جانباز 70 درصد جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، در آخرین روز از سال 1394 شهد شیرین شهادت را نوشید و دعوت حق را لبیک گفت.
مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی سید علی خامنه‌ای، طی پیامی شهادت ایشان را تسلیت گفتند که متن آن به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
از درگذشت مجاهد صادق و فداکار آزاده جانباز و ایثارگر، مرحوم آقای حاج حسن حسینزاده، دیرهنگام اطلاع یافتم. ایشان را از دوران جوانی‌اش به ایمان و صلاح و بصیرت و مجاهدت می‌شناختم. صبر و ثبات و توکّل وی نیز  در روزگار سخت اسارت در زندان‌های رژیم طاغوت و سپس در اردوگاه های اسیران بینام و نشان در چنگال دژخیمان بعثی، بر آنان که وی را می‌شناختند آشکار شد. پس از بازگشت ناباورانه از اسارت، اینجانب همان روحیه پرشور و قدم ثابت را در پیکر نحیف و معلول و شکنجهدیدهی او مشاهده کردم، و همین صلابت و سلامت معنوی وی را تا آخر عمر در خدمت هدف‌های والای انقلاب ، به تلاش و کوشش برانگیخت. امید است که اکنون در سایهسار رحمت بیکرانهی پروردگار متنعم و سرافراز باشد، بمنّه و کرمه
سیّد علی خامنه‌ای
۹/اردیبهشت/۹۵
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ