1392/9/4 دوشنبه
اسناد همكاري ساواك - موساد (دوره خط شناسي)
دوره خط شناسي

سرويس زيتون طي نامه‌اي آمادگي خود را به منظور پذيرفتن دو نفر از متخصصين ساواك براي گذراندن دوره خط شناسي كه قرار است از تاريخ 50/1/30 به مدت شش هفته در آن كشور تشكيل گردد اعلام نموده است.
مراتب از عرض تيمسار قائم مقام رياست ساواك گذشت مقرر فرمودند اسامي اين دو نفر با توجه به اين كه يك نفر از آنان رئيس بخش و دومي بايستي يكي از با استعدادترين كارمندان بخش مربوطه باشد تعيين گردد و پس از تصويب معظم‌له اين اسامي در اختيار اينجانب قرارگيرد.
با توجه به اين كه از استاد مربوطه خواسته شده است كه برنامه دوره را تهيه و ارسال نمايد تيمسار قائم مقام رياست ساواك مقرر فرمودند شركت كنندگان از هم‌اكنون بايستي مشكلات و مسائل خود را بررسي نمايند تا بتوانند در چند روز آخر دوره سئوالات پيش‌بيني شده خود را مطرح كرده و در اطراف آنها مذاكره نمايند. ضمناً اضافه فرمودند آن مديريت كل طي گزارشي دو نفر شركت كننده را معرفي و به عرض معظم‌له برسانند كه آنان مشغول تهيه مواد مهم و اشكالات كارشان يا تأييد برخي مسائل كه مورد اطمينان كامل آنان نيست هستند.

رئيس سازمان اطلاعات خارجي – سرلشكر معتضد
 
از : گرين                           SECRET                                                      شماره : 233/31
به: نوذر                                                                                               تاريخ : 50/2/18
 
پيرو 233/28 – 50/1/24
                                                                                         
                                                                           موضوع:


موضوع نامه شماره233/19 – 50/1/19  مجدداً به شرح زير درج مي‌گردد.
پيرو مذاكرات حضوري بدينوسيله اعلام مي‌دارد كه كارمندان ما براي عزيمت به كشور شما آماده‌اند خواهشمند است تعداد تقريبي نفراتي را كه مي‌توانيد بپذيريد با تعيين آن كه اين كارمندان در چند نوبت و چه تاريخي مي‌توانند به كشور شما مسافرت نمايند اعلام فرمايند.


 
 
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر